Z dala od zgiełku miasta, przy szlaku żeglownym Wielkich Jezior Mazurskich odpocząć można w wyjątkowym miejscu. Ekskluzywnym porcie jachowym, o statusie klubu, z cudowną atmosferą i restauracją serwującą pyszne dania. To jeden
z największych tego typu obiektów nie tylko w Polsce, ale również Europie. Zaznać tu można zarówno spokoju jak
i szaleństwa, bo chociaż okolica jest cicha to do zaoferowania ma wiele atrakcji.

Port Club Letni Ogród położony jest w malowniczej miejscowości Wygryny nad jeziorem Bełdany. W samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów i pobliżu Mikołajek. Na trasie najpopularniejszego szlaku żeglarskiego prowadzącego od Rucianego-Nidy do Węgorzewa. To miejsce, w którym zrelaksować może się każdy: od leniuszków (rejsy jachtami), przez miłośników aktywnego wypoczynku (spływy kajakowe, nurkowanie z butlą), po wczasowiczów zupełnie niezainteresowanych „mokrymi” atrakcjami (loty balonem, paintball). W okolicy Letniego Ogrodu znaleźć można nie tylko rozrywkę dla ciała, ale również duszy – odwiedzić muzeum Gałczyńskiego – Leśniczówka Pranie, zwiedzić sanktuarium w Świętej Lipce czy zamek w Reszlu.

Po całym dniu atrakcji świeża kuchnia Letniego Ogrodu smakuje wyśmienicie, a w głowie zaczyna wirować, i to nie od nadmiaru idealnie schłodzonego wina, ale ilości gwiazd, które obserwować można z tarasu restauracji. Na tych, którym nie udało załapać się na wynajem ogromnie obleganych domków, czekają nie mniej wygodne pokoje w pensjonacie.
Z łazienkami i klimatyzacją. Czego chcieć więcej? Sprawdźcie sami, jak cudownym miejscem jest Port Club Letni Ogród.

Mamy dla Was również kilka zdjęć zza kulis. 🎬🙃