Kwiecień za pasem, a Wy wciąż szukacie siłowni, w której uda Wam się zrealizować noworoczne postanowienia? Właśnie znaleźliście! I to jedyną w swoim rodzaju.

TECH GYM 27 to innowacyjne, butikowe mikrostudio specjalizujące się w treningu personalnym EMS.

Czym jest EMS? To wciąż mało znany w Polsce trening personalny z elektrostymulacją. Choć z tej rewolucyjnej metody ćwiczeń i niezwykle efektywnej formy aktywności skorzystać można w niewielu miejscach w Polsce, to na świecie cieszy się coraz większą popularnością. Z treningów EMS korzystają najwybitniejsi sportowcy m.in. piłkarze Realu Madryt, bracia Kliczko, David Haye, Usain Bolt, Marcin Gortat czy Piotr Gruszka, a także gwiazdy Hollywood, m.in. Tom Holland, czyli filmowy SpiderMan.

W czym tkwi sekret efektywności EMS? W dodatkowej stymulacji mięśniowej, dzięki której pożądaną sylwetkę osiągnąć można w niewiarygodnie krótkim czasie. Wystarczy zaledwie jeden 27minutowy trening w tygodniu, by uzyskać rezultaty porównywalne do 2,5 godzin ciężkiego treningu na siłowni. Dodatkowo EMS pozwala odczuć pracę mięśni, o których istnieniu większość z nas nie miała pojęcia!

Trening EMS początkowo dostępny był dla wybranych. Stosowano go w NASA i amerykańskiej armii, dzisiaj każdy może zafundować sobie tę niezwykle efektywną przyjemność, wystarczy odwiedzić TECH GYM 27 (ul. Topiel 11, Warszawa).