Stylizowanie włosów już dawno przestało być zwykłą usługą, to rodzaj sztuki niewiele różniący się od malarstwa czy rzeźby. Dlaczego więc proces powstawania fryzury nie miałby przebiegać w inspirującym, cieszącym oko wnętrzu?

Marszałkowska 58, pod tym adresem mieści się wybudowana w 1895 roku kamienica, której przetrwać udało się nie tylko Powstanie Warszawskie, ale również powojenną rozbiórkę. W latach pięćdziesiątych budynek zyskał trzy dodatkowe piętra, kilka lat temu nową elewację, a w 2015 roku czarodziejkę Darię, która w swoim mieszczącym się pod numerem 10 studiu CUT IT uprawia magię. Fryzjerską.

Chociaż przy Marszałkowskiej 58 uroki na zupełnie nieurocze fryzury Daria rzuca dopiero od dwóch lat, to samą sztukę zgłębia już od ponad dekady, a efekty nauk pobieranych u najpotężniejszych czarnoksiężników widać w każdym jej pewnym machnięciu grzebieniem.

Ale w CUT IT Daria czarowaniem nie zajmuje się sama, w dbaniu o wygląd włosów i wysokiego na prawie cztery metry wnętrza pomagają jej Kasia oraz Maria. I wszystkie trzy doskonale wywiązują się z tego zadania.

1000 punktów dla CUT IT!